mojakarijera.info

Pozovite nas: +387 62 088 067

Nazad na listu poslova

Ovaj oglas je istekao! Objavljen je prije više od 522 dana.

Pozicija Konkurs za prijem doktora stomatologije
Detalji o poslu
Objavio JZU „DOM ZDRAVLJA“ BROD
Naziv radnog mjesta Doktor stomatologije
Email info@dom.zdravlja.ba
Mjesto Bosanski Brod
Datum objave 2013-Mar-26
Rok za prijave 2013-Apr-03
Početak rada
Broj radnih mjesta 1
O poslu
DrĹľava Lokacija -> Bosna i Hercegovina
Vrsta ugovora Tip posla -> Na određeno
Kategorija Poslovi -> Zdravstvo i njega bolesnih

Konkurs za prijem doktora stomatologije

Objavio: JZU „DOM ZDRAVLJA“ BROD

Datum objave: 2013-Mar-28

Lokacija: Bosanski Brod

opis radnog mjesta

Na određeno vrijeme:
1. Doktor stomatologije 1 izvršilac

Opšti i posebni uslovi za prijem u radni odnos

Radni odnos se zasniva na odreÄ‘eno vrijeme od 6 (šest) mjeseci.

Pored opštih uslova propisanih zakonom, kandidati treba da ispunjavaju i posebne uslove i to:

- Završen Medicinski fakultet – doktor stomatologije,
- Položen struÄŤni ispit,
- Najmanje dvije godine radnog iskustva.

Opšti uslovi:
- da su kandidati državljani RS, odnosno BiH,
- da protiv kandidata nije pokrenut kriviÄŤni postupak,
- da kandidati nisu kažnjavani,
- da imaju opštu zdravstvenu sposobnost.

2. Kandidat uz prijavu je dužan priložiti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova konkursa i to:

- Ovjerenu kopiju diplome,
- Ovjerenu kopiju uvjerenja o položenom struÄŤnom ispitu,
- Rodni list,
- Uvjerenje o državljanstvu,
- Uvjerenje o nekažnjavanju,
- Ljekarsko uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti ne starije od 6 mjeseci koje se prilaže nakon izvršenog izbora kandidata.

Konkurs ostaje otvoren 8 (osam) dana od dana objavljivanja u Zavodu za zapošljavanje, biro Brod i u Glasu Srpske, a prijave i tražene dokaze o ispunjavanju uslova, ovjerene fotokopije dokumenata slati na sljedeću adresu:

Dom zdravlja Brod
Svetog Save 98
74 450 Brod
Objavljeno:27.3.2013 - Glas Srpske

PretraĹľi poslove

Posloprimci

 Posloprimac ID
 Lozinka

Registruj se! | Zaboravili ste lozinku?